خانه تلفن همراه هووای رونمایی جایزه سالانه Next Image هواوی با همکاری مرکز بین المللی عکاسی (ICP)

رونمایی جایزه سالانه Next Image هواوی با همکاری مرکز بین المللی عکاسی (ICP)

2 دقیقه خوانده شده
0

جایزه سالانه Next Image هواوی با همکاری مرکز بین المللی عکاسی (ICP) رونمایی شد. این مسابقه از نهم سپتامبر سال جاری در ۷ بخش کلی آغاز می‌شود.

هواوی از اولین جایزه سالانه NEXT-IMAGE در همکاری با مرکز بین المللی عکاسی یا ICP رونمایی کرد. لی چانگژو، قائم مقام بخش تلفن های هوشمند هواوی و مارک لوبل، مدیر ارشد اجرایی ICP در مراسم رونمایی از این جایزه با امضای یادداشت تفاهمی رسما آغاز برنامه NEXT-IMAGE را اعلام کردند.

آقای لی در مراسم امضای این تفاهم نامه گفت:

خلاقیت هواوی در حوزه‌هایی مانند هوش مصنوعی AI، واقعیت مجازی یا VR، واقعیت افزوده یا AR و تصاویر هلوگرافیک شکل جدید از ثبت و بیان تصاویر را در تلفن های هوشمند هواوی ایجاد کرده است. این تکنولوژی‌ها به کاربران امکانات بی پایانی در ثبت و ایجاد تصاویر خلاقانه می‌دهد و به طور کلی این پروسه را به روندی لذت بخش‌تر از آنچه در گذشته بود بدل می‌سازد.

در ماه آوریل سال ۲۰۱۶ هواوی مدل P9 را با دوربین دوگانه Leica معرفی کرد. این شرکت بعدا مدل Mate 9 را در نوامبر همان سال و P10 را در فوریه سال بعد به بازار عرضه کرد. در ماه جاری در نمایشگاه IFA هواوی رسما از اولین پردازنده موبایل دنیا که به واحد پردازش عصبی یا NPU که مسئول هوش مصنوعی (AI) دستگاه است رونمایی کرد. در ادامه این راه رو به جلو هواوی تلاش دارد با توسعه تکنولوژی‌های نسل آینده در حوزه نور و تصویر فرهنگ عکاسی میلیون‌ها کاربر گوشی های هوشمند را باز تعریف کند.

با توسعه نفوذ گوشی های هوشمند بین کاربران و پیشرفت تکنولوژی‌های مرتبط با دوربین این گوشی‌ها، هر روز کاربران بیشتری از تلفن همراه خود برای تولید محتوای تصویری استفاده می‌کنند، محتوای تصویری که بسیار گسترده‌تر و متنوع‌تر از گذشته می‌باشد. در واقع عکاسی با گوشی های هوشمند دیگر تنها نوعی سرگرمی نیست و به شکل گسترده‌تر، پدیده بزرگ فرهنگی بین کاربران در سراسر دنیا محسوب می‌شود. جایزه سالانه Next Image هواوی نقطه اوج تلاش این برند برای بازتعریف فرهنگ عکاسی بین کاربران سراسر دنیا به شکل حرفه‌ای‌تر با دوربین تلفن های هوشمند با تکنولوژی‌های جدید است.

هواوی همراه با ICP بخش‌های متنوعی را در این برنامه پیش‌بینی کرده است که از مسابقات تا برنامه آموزشی در سه حوزه تکنولوژی، سبک و فرهنگ را شامل می‌شود. در برنامه NEXT-IMAGE همه کاربران تلفن های هوشمند هواوی دوباره لذت ایجاد و به اشتراک گذاری محتوای تصویری را کشف می‌کنند.

جایزه سالانه Next Image هواوی بخش مهمی از برنامه کلی Huawei و ICP در این حوزه می‌باشد. مارک لوبل مدیر ارشد اجرایی ICP در این ارتباط گفت:

مرکز جهانی عکاسی (ICP) سازمانی پیشرو در دنیاست که در حوزه عکاسی و فرهنگ تصویری فعالیت‌های زیادی انجام می‌دهد. من در ارتباط با جایزه سالانه NEXT-IMAGE و پروژه‌های مشترک آتی با هواوی هیجان‌زده هستم چرا که این همکاری، به هر دو شرکت این امکان را می‌دهد راه‌های جدیدی با توجه به تکنولوژی‌های جدید دوربین گوشی های هوشمند برای افزایش سواد تصویری کاربران پیش روی آن‌ها قرار دهد.

کلمه NEXT در NEXT-IMAGE به نسل آینده عکاسان که از نسل آینده ابزارها برای ایجاد نسل آینده محتواهای تصویری بهره می‌برند اشاره دارد. کلمه Image هم در عنوان این برنامه به دو جنبه عکس‌های ثابت و انواع جدید تصاویر متحرک اشاره می‌کند.

تاریخ آغاز و اعلام نتایج جایزه سالانه Next Image هواوی

این رقابت در سال جاری به ۷ بخش کلی با موضوعات مختلف برای رقابت تقسیم شده است که با مراجعه به سایت http://gallery.consumer.huawei.com می‌توانید از جزئیات بیشتری در این خصوص اطلاع پیدا کنید. این مسابقه رسما از ۹ سپتامبر آغاز شده و نتایج آن در ۱۹ دسامبر سال جاری اعلام می‌شود.

برچسب‌ها

پسندیدید؟

در خبرنامه ثبت نام کنید و اخبار جدید را در ایمیل خود دریافت کنید

نگران نباشید ما اسپم نیست

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده نادر یاری
بارگذاری بیشتر در هووای

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

هواوی با غلبه بر اپل، به دومین تولید کننده بزرگ تلفن های هوشمند در جهان تبدیل شد

بنا بر گزارش جدید شرکت تحقیقاتی “Counterpoint”، کمپانی چینی هواوی با غلبه بر اپل حالا به ع…