خانه تلفن همراه پیش فروش گلکسی نوت ۸ رکورد زد؛ ۴۰۰ هزار نسخه تنها در یک روز

پیش فروش گلکسی نوت ۸ رکورد زد؛ ۴۰۰ هزار نسخه تنها در یک روز

16 ثانیه خوانده شده
0

به ادعای شرکت سامسونگ،‌ پیش فروش گلکسی نوت ۸ (Samsung Galaxy Note 8) تنها در یک روز به نزدیک ۴۰۰ هزار نسخه رسیده است. تا چند روز دیگر فروش قطعی این گوشی آغاز خواهد شد.

کمپانی سامسونگ الکترونیکس چندی پیش از فبلت جدید خود، گوشی گلکسی نوت ۸ پرده برداری کرد؛ محصولی مجهز به جدیدترین تجهیزات سخت افزار موبایل روز دنیا که از قابلیت‌هایی خاص سری گلکسی نوت نظیر یک قلم هوشمند جذاب برخوردار است. در حالی که ۵ شنبه نخستین روز پیش فروش گلکسی نوت ۸ سامسونگ در کشور کره بود، این کمپانی اعلام کرده است که تنها در عرض یک روز حدود ۴۰۰ هزار نسخه از آن به پیش فروش رسیده است که فاصله بسیار زیادی با نسل گذشته خود دارد.

پیش فروش گلکسی نوت ۸ چندین برابر نوت ۷

غول کره‌ای عنوان کرده است که روز پنجشنبه در ظرف یک روز ۳۹۵ هزار مشتری اقدام به پیش خرید این فبلت کرده‌اند. این رقم بسیار بیشتر از ۳۸۰ هزار نسخه پیش فروش گوشی گلکسی نوت ۷ سامسونگ است که سال گذشته و طی ۱۳ روز کامل به دست آمده بود. اگرچه پای نوت ۷ به صورت کامل از بازار برچیده شده است. باتری این گوشی با مشکلات مختلفی روبرو شد که موجب وقوع آتشسوزی در برخی از نسخه‌های آن و در نهایت جمع آوری گسترده آن از سراسر جهان شد.

اوایل امسال نیز سامسونگ از دو گوی گلکسی اس ۸ و گلکسی اس ۸ پلاس خود رونمایی کرد. گوشی اس ۸ نیز پیش فروش خوبی را به نام خود ثبت کرد و در طول دو روز ۵۵۰ هزار نسخه از آن توسط مشتریان خریداری کرد. به گفته‌ی سامسونگ ۶۵ درصد نسخه‌های فروش رفته از این گوشی را نسخه‌ی ۶۴ گیگابایتی آن تشکیل می‌دهند و محبوب‌ترین رنگ آن نیز آبی بوده است.

به گفته‌ی ناظران صنعت، سامسونگ احتمالا بیش از یک میلیون نسخه پیش فروش گلکسی نوت ۸ را در طول هشت روز به نام خود ثبت خواهد کرد. عرضه‌ی رسمی این گوشی از ۲۱ سپتامبر (۳۰ شهریور) آغاز خواهد شد، اما اگر شما هم یکی از پیش خرید کنندگان این محصول باشید می‌توانید محصول خود را ۱۵ سپتامبر (۲۴ شهریور) از سامسونگ تحویل بگیرید.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده نادر یاری
بارگذاری بیشتر در تلفن همراه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

معرفی ویژگی های کلیدی گلکسی Note 8 سامسونگ که باید با آنها آشنا باشید

گلکسی Note 8 سامسونگ یکی از مهم‌ترین محصولات سال‌های اخیر کره‌ای‌ها محسوب می‌شود. به همین …