خانه علم و دانش پزشکی و سلامت چند نوجوان حین گرفتن عکس سلفی با هواپیما کشته شدند.

چند نوجوان حین گرفتن عکس سلفی با هواپیما کشته شدند.

0 ثانیه خوانده شده
0

هنوز مشخص نیست که وسواس فعلی در گرفتن عکس سلفی از کجا آمده است، اما هرچه پیش می‌رویم داستان هایی که این روز ها درباره گرفتن سلفی ها به گوش می‌رسد، به سرانجام مرگ یا اتفاقات ناخواسته منجر می‌شود. به عنوان مثال همین اتفاق اخیر را در نظر بگیرید. یک گروه دوستانه در ترکیه که از آنالیا به آنتالیا سفر می‌کردند، در میان راه سعی کردند که توقفی داشت باشند و با یکی از هواپیما های پشت سرشان عکس سلفی بگیرند.

متاسفانه به نظر می‌رسد هنگامی که آن ها مشغول گرفتن عکس سلفی بودند، یک کامیون با آنها برخورد کرده است. سه تا از آن ها در آن مکان حضور داشتند و تنها یک نفر موفق شد جان سالم به در ببرد. شانس با دو نوجوان دیگر چندان یار نبود و آن ها کشته شدند. با توجه به صحبت های راننده کامیون، مسیر تاریک بود و این نوجوانان در کف زمین دراز کشیده بودند، به همین خاطر او موفق به دیدن آن ها نشد.

هنگامی که راننده با اورژانس تماس گرفت، کار از کار گذشته بود. یک گروه در شبکه اجتماعی فیسبوک در احترام به این دو جوان درست شده است. این اولین باری نیست که گرفتن عکس سلفی برای مردم مشکل ساز می‌شود. در ابتدای همین سال هم خبری مبنی بر اصابت صائقه به شخصی که در حال گرفتن سلفی با پایه سلفی(مونوپاد) بود منتشر شد.

گزارش دیگری هم مبنی بر مردی که به صورت تصادفی خود را کشت منتشر شد. او در حال گرفتن عکس سلفی با استفاده از پایه بود ولی به جای فشردن دکمه شاتر، ضامن پایه را فشار داد و در اثر اصابت آن با سر خود کشته شد. به طور کلی، گرفتن سلفی خوب است، اما در حین عکس گرفتن حواستان را به اطراف خود نیز جمع کنید.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده محمد سعید سلیمانی
بارگذاری بیشتر در پزشکی و سلامت

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *