آموزش ارزهای دیجیتال

کیف پول تراست، امن‌ترین کیف پول دنیای رمز ارزها

تراست ولت trust wallet

یکی از مهم‌ترین مسائل دنیای رمز ارزها، انتخاب یک کیف پول مناسب است. کیف پول در حقیقت یک نرم‌افزار است که از دارایی افراد مراقبت می‌کند. جستجوی عبارت کیف پول دیجیتالی ما را با انواع و اقسام کیف پول‌ها آشنا می‌کند. اما در این بین باید

بهترین انتخاب‌ها را انجام داد. در بین تمامی کیف پول‌های دنیا، کیف پول Trust Wallet یکی از بهترین و امن‌ترین کیف پول‌های دنیا است

Trust Wallet چیست؟ کیف پول یک صرافی معتبر

کیف پول تراست در حقیقت یک نرم‌افزار است که امکان ارسال، دریافت و نگهداری ارزهای بسیاری را برای کاربران فراهم می‌کند. تراست والت از پشتیبانی صرافی بایننس بهره می‌برد. صرافی ارز دیجیتال بایننس یکی از معروف‌ترین صرافی‌های دیجیتال در دنیاست. تراست والت به‌ صورت متن‌باز ارائه‌ شده است و کاربران به‌ راحتی می‌توانند از این کیف پول استفاده کنند. شرکت Six Days LLC طراح و سازنده کیف پول تراست والت است. بر اساس گفته‌های این شرکت، تراست والت امکان ذخیره‌سازی توکن‌های ERC20 و ERC223  اتریوم ساخته‌شده است.

کیف پول تراست والت از چه ارزهایی پشتیبانی می‌کند؟

کیف پول Trust Wallet از ارزهای دیجیتال زیادی پشتیبانی می‌کند. با توجه به اینکه امکان ذخیره‌سازی توکن‌های ERC20 و ERC223  اتریوم بر روی این کیف پول فراهم‌ شده است، به‌راحتی می‌توان با تراست والت اقدام به خرید و فروش اتریوم کرد. از طرف دیگر این کیف پول از ارزهایی مانند بیت کوین، ریپل، مونرو، استلار، دوج کوین، بیت کوین کش و ده ها ارز دیگر پشتیبانی می‌کند.

تراست والت چه مزایایی دارد؟

وقتی به انتخاب و نگهداری از یک کیف پول فکر می‌کنیم، باید به فاکتورهای مختلفی توجه کنیم. امنیت، کاربردی بودن، سادگی و سهولت در استفاده مهم‌ترین فاکتورهای انتخاب یک کیف پول مناسب است. تراست والت در تمامی فاکتورها توانسته رضایت کاربران را جلب کند.

امنیت تراست والت، یک دژ تسخیرناپذیر

امنیت در دنیای رمز ارزها حرف اول را می‌زند. تراست والت از لایه‌ها و ساختاری پیچیده برای تأمین امنیت کیف پول استفاده می‌کند. کیف پول تراست، را باید یک کیف پول غیر امانی دانست. در کیف پول‌های غیرامانی، اطلاعات مهم ازجمله کلیدهای عمومی و خصوصی بر روی هیچ سروری ذخیره نمی‌شوند. این اطلاعات تنها بر روی سیستم مورد استفاده کاربر، نگهداری و ذخیره می‌شوند. از طرف دیگر تراست والت یک کیف پول متن‌باز است. توسعه‌دهندگان زیادی به ‌راحتی می‌توانند تمام کدهای موجود در این کیف پول را مشاهده و برای برطرف کردن باگ‌های آن اقدام کنند. همین مسئله نیز امنیت تراست والت را بیشتر کرده است.

کیف پول Trust، کاربردی، ساده و آسان

کیف پول تراست از رابطه کاربری بسیار مناسبی استفاده می‌کند. در حقیقت از آنجا که کاربران روزانه به ‌دفعات زیاد از یک کیف پول استفاده می‌کنند، طراحی ساده و کاربردی آن اهمیت زیادی دارد. مسئله‌ای که کیف پول تراست به ‌خوبی آن را اجرا کرده است. نحوه دریافت و یا ارسال ارز در این کیف پول به‌سادگی انجام می‌شود.

آیا تراست والت بهترین کیف پول دنیا است؟

تراست والت را می‌توان یکی از بهترین انتخاب‌ها برای کیف پول دانست. اما نمی‌توان تراست والت یا هر کیف پول دیگری را به‌عنوان یک کیف پول جذاب انتخاب کرد. در حقیقت نیازها و انتظارت و حتی سلایق کاربران در انتخاب کیف پول با یکدیگر متفاوت است. برای مثال بسیاری از کاربران امنیت کیف پول‌های نرم‌افزاری نظیر تراست والت را علی‌رغم همه برترها و لایه‌های نفوذناپذیرش در برابر کیف پول‌های سخت‌افزاری بالا نمی‌دانند. آن‌ها کیف پول‌هایی مثل لجر یا Trezor را گزینه‌هایی بهتر می‌دانند.

از طرف دیگر تراست والت در حال حاضر فقط برای موبایل قابل ‌استفاده است. درحالی‌ که ممکن است کاربرانی بخواهند ارز دیجیتال خود را در کامپیوتر شخصی‌شان نگهداری کنند. به همین دلیل شاید انتخابی مثل Electrum که برای نسخه‌های مختلف دسکتاپ عرضه‌شده، گزینه بهتری باشد. از طرف دیگر برخی افراد مایل هستند همان‌طور که می‌توانند قیمت استلار، بیت کوین، تتر و سایر ارزها را در صرافی‌ها مشاهده می‌کنند، بتوانند این قیمت را در کیف پول نیز مشاهده کنند. طبیعتاً در این مواقع می‌توان به سراغ گزینه‌های آنلاین رفت. همان‌طور که مشاهده می‌شود نمی‌توان یک کیف پول را برای همه افراد مناسب دانست.

بیشتر بخوانید

با رایج‌ترین اصطلاحات ترید ارز دیجیتال آشنا شوید

صرافی ارز دیجیتال : آموزش کامل ثبت نام در صرافی ارز دیجیتال (کد دعوت : ۵۴۹۶۶)

ساتوشی ناکاموتو کیست؟ خالق بیت‌کوین

اصلی‌ترین کاربردهای بلاک‌چین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.