خانه تلفن همراه اپل WhatsApp هم اکنون به کاربران اجازه می‌دهد که وضعیت پروفایل خود را بر اساس متن های رنگی درست کنند.

WhatsApp هم اکنون به کاربران اجازه می‌دهد که وضعیت پروفایل خود را بر اساس متن های رنگی درست کنند.

36 ثانیه خوانده شده
0

در حال گشت و گذار در فیسبوک بودم، ممکن است شما هم حس کرده باشید که در طی چند ماه اخیر، دوستان شما پست های متنی را در صفحه خود به اشتراک می‌گذارند که همراه با یک پس زمینه رنگی یا متنی است، که به نظر ما اگر شما به دنبال دیده شدن آن ها هستید، این مساله به این پست ها کمک می‌کند که بهتر دیده شوند.

اما حالا در به روز رسانی برنامه WhatsApp، چنین ویژگی ای مشاهده می‌شود. کاربران می‌توانند پست هایی بگذارند که تنها از متن تشکیل شده و همچنین می‌توانند یک پس زمینه رنگی به آن اضافه کنند تا به آن ها جذابیت بصری ببخشند. این مساله توسط سخنگوی WhatsApp در جمع خبرنگاران VentureBeat تایید شده است.

به هر حال اگر این ویژگی را در برنامه WhatsApp خود مشاهده نمی‌کنید، نگران نباشید. این امکان به زودی به برنامه شما هم خواهند رسید. این تغییرات در هر دو نسخه iOS و اندروید برنامه WhatsApp به صورت همزمان وجود خواهد داشت. پس این مساله که کدام پلتفرم برای بار اول این امکان را دریافت خواهد کرد، مطرح نیست. این تغییرات همچنین شامل امکان پست گذاشتن در نسخه وب این برنامه هم می‌شود.

ما مطمئن نیستیم که آیا این امکان کاربران برنامه WhatsApp را تشویق می‌کند که از ویژگی پست گذاشتن( که به نظر به اندازه ویژگی Story در برنامه Instagram محبوب نیست) استفاده کنند یا خیر. تنها زمان همه چیز را مشخص خواهد کرد.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده محمد سعید سلیمانی
بارگذاری بیشتر در اپل

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *