مشاوره آی تی و شبکه

در صورت نیاز به خدمات آی تی یا تمایل برای دریافت مشاوره آی تی از طریق شماره‌های موجود در صفحه با کارشناسان ما تماس بگیرید. ما  آماده پاسخگویی به سوالات شما هستیم.

مشاوره آی تی و شبکه
فروش نرم افزار حسابداری سپیدار
فروش نرم افزار حسابداری سپیدار

ارائه دهنده فروش و خدمات نرم افزار حسابداری همکاران سیستم بزرگ‌‌ترین شرکت نرم‌افزاری بخش خصوصی ارائه‌دهنده‌ی راهکارهای نرم افزاری برای کسب‌وکارهای بزرگ و متوسط، کوچک و سازمان‌های دولتی جهت مشاوره و سفارش نرم افزار با ما تماس بگیرید .

خدمات شبکه و پشتیبانی

ارائه خدمات شبکه، راه اندازی و پشتیبانی شبکه ، پشتیبانی کامپیوتر و خدمات IT  .  مشتریان ما شرکت‌هایی هستند که از سرتاسر کشور از خدمات شبکه و نرم افزاری ما استفاده می‌کنند. برای دریافت خدمات شبکه و پشتیبانی کافی است با ما تماس بگیرید.

نصب و راه اندازی دوربین مدار بسته
نصب دوربین مدار بسته

نصب و راه‌اندازی انواع دوربین‌های مداربسته و ارائه راهکارهای صحیح در انجام خدمات نصب و راه اندازی دوربین مداربسته ،  پشتیبانی و نگهداری شبکه، فروش تجهیزات پسیو شبکه و تجهیزات اکتیو شبکه به تمام مراکز، سازمان‌ها، کارخانجات،بیمارستان‌ها، فروشگاه‌ها و غیره است.

خدمات VOIP – ویپ

با پیشرفت دنیای تکنولوژی شیوه‌های برقراری تماس در دنیا تغییر اساسی کرده است. ادارات و شرکت‌ها به دنبال روش‌هایی هستند که بتوانند به وسیله آن هزینه‌های درون شرکت خود را کاهش دهند. استفاده کردن از سامانه‌های برقراری تماس از طریق اینترنت یا همان ویپ یکی از راهکارهای عالی در زمینه کاهش هزینه‌های برقراری تماس است. گروه نرم افزاری سلام تک با بهره گیری از متخصصان در این زمینه خدمات پشتیبانی و نصب ویپ را انجام می دهد .

خدمات تلفن ویپ