آموزش اینستاگرام

راه های تماس با پشتیبانی اینستاگرام

1رفع محدودیت سنی اینستاگرام
راه های تماس با پشتیبانی اینستاگرام

شما در چه مواقعی باید با پشتیبانی اینستاگرام تماس بگیرید؟ هنگامی که اکانت شما هک شده و یا احساس میکنید که اکانت شما از دسترس شما خارج شده، هنگامی که گذرواژه و رمز عبور خود را فراموش کرده اید و یا حساب کاربری خود را دیلیت اکانت کرده اید و دوباره می خواهید آنرا برگردانید و مهم ترین دلیلی که هنگام پیش آمدن آن باید با پشتیبانی اینستاگرام تماس بگیرید

شما احتمالا با اکانت اینستاگرام خود مشکل دارید و به دنبال پشتیبانی هستید، توجه داشته باشید که با توجه به حجم بالای کاربران اینستاگرام، بعید است که شما پاسخی دریافت کنید.اما با وجود اینکه هیچ راهی برای تماس با اینستاگرام برای پشتیبانی وجود ندارد، گروه نزم افزاری سلام تک با توجه به ارتباطی که با مرکز پشتیبانی مرکزی اینستاگرام دارد، شانس شما را برای حل مشکل پیچ اینستاگرام را افزایش می دهد، و قطعا مشکل شما از طریق مرکز ما حل خواهد شد پس جای نگرانی نیست.

ما در این مقاله قصد داریم تا نحوه تماس با پشتیبانی اینستاگرام را کامل توضیح دهیم.اگر چه بعضی از این راهها مثل تماس تلفنی با پشتیبانی اینستاگرام برای ایرانیان امکان پذیر نمیباشد.

چه نوع مشکلاتی را می توانید به اینستاگرام گزارش دهید؟

حساب های هک شده:اگر فکر می کنید حساب شما هک شده است.

بلاک شدن حساب کاربری: اگر حساب شما بلاک شده و دلیل آنرا نمی دانید.

فراموشی گذرواژه:در صورتی که رمز عبور خود را فراموش کرده اید.

جعل هویت : اگر شواهدی دال بر جعل هویت حسابی دارید، .

کودکان زیر سن : اگر فکر می کنید حساب کاربری متعلق به فردی زیر ۱۳ سال پیدا کرده اید،

Exposure Private Information: اگر با شخصی مواجه شدید که اطلاعات خصوصی یک کاربر را پست می کند (مثلاً آدرس منزل)

خود آسیبی : برای گزارش پست هایی که در آن کاربر دیگری به وضوح به خود آسیب می زند،

سوء استفاده و هرزنامه:برای گزارش سوء استفاده، هرزنامه یا آزار و اذیت،

تماس با پشتیبانی اینستاگرام

پشتیبانی اینستاگرام

استفاده از ایمیل اینستاگرام

۱.استفاده از ایمیل اینستاگرام:

ابتدا شما باید متنی شامل توضحیات خود را آماده داشته باشید، و حتما به زبان انگلیسی باید این متن را تنظیم کنید.

در این متن مشکل خود را مطرح کرده، مثلا اگر اکانت شما هک شده باید توضیح بدهید که مالک اکانت ذکر شده هستید و آن هک شده، بهتر است از گوگل ترنسلیت استفاده نکنید زیرا گوگل ترنسلیت معمولا بطور واضح ترجمه را انجام نمی دهد.

آدرسی که باید ایمیل را به آن ارسال کنید    support@instagram.com  است.

با توجه به حجم عظیمی از درخواست ها، ممکن است ۲ الی ۳ روز زمان ببرد که اینستاگرام بررسی مشکل شما را آغاز کنند، که معمولا از شما میخواهد تا با ارسال مدارک هویتی خود، احراز هویت کنید که می توانید این عمل را با تماس با مشاوران سلام تک به درستی انجام دهید.

تایید سن در اینستاگرام

پشتیبانی اینستاگرام

۲.استفاده از سایت اینستاگرام:

راه دومی که شما می توانید از طریق آن با پشتیبانی اینستاگرام تماس بگیرید، استفاده از خود نرم افزار یا سایت اینستاگرام است.

بدین ترتیب که شما ابتدا وارد اینستاگرام می شوید، در صورتی که برنامه روی گوشی موبایلتان باز نشد، از طریق گوگل مطابق شکل وارد سایت اینستاگرام شوید. البته در مواردی که اکانت شما هک شده و یا کلمه عبور را فراموش کرده اید قطعا از طریق اپ نمی توانید وارد شوید و حتما باید از طریق سایت خود اینستاگرام اقدام کنید.

سپس گزینه Help  را انتخاب کرده و وارد آن شوید. از طریق وارد کردن آدرس help.instagram.com  در مرورگر بطور مستقیم نیز می توانید وارد صفحه پشتیبانی اینستاگرام شوید.

مطابق شکل گزینه های زیر را میبینید.

اگر با مشکلاتی در خصوص حساب کاربری خود در اینستاگرام مشکلی داشتید، گزینه “Something’s Not Working” را انتخاب کنید.

در صورتی هم که می‌خواهید حساب کاربری خود را بازیابی کنید، گزینه “I Can’t Log In” را انتخاب کنید.

اگر هم قصد ارتباط به صورت عمومی و یا گزارش سایر مشکلات را دارید، گزینه “Report a Broken Feature” را انتخاب کنید.

اگر حساب شما هک شده است و یا مشکلات امنیتی برایتان رخ داده است باید گزینه”Privacy & Safety Center” و سپس”Report Something” را انتخاب کنید. در صفحه بعدی می‌توانید با توجه به مشکل خود یکی از عنوان‌ها را انتخاب کنید.

 

۳.ارتباط از طریق فیسبوک با پشتیبانی اینستاگرام:

شرکت فیسبوک چند سال قبل اقدام به خرید، اینستاگرام کرد در واقع اینستاگرام زیر مجموعه فیسبوک است و این امکان وجود دارد که افراد و کاربران شبکه اجتماعی اینستاگرام جهت رفع مشکلات خود، از طریق فیسبوک نیز بتوانند مشکل خود را مطرح و آنرا رفع کنند و اما چگونه؟

شما ابتدا میبایست وارد آدرس  Facebook.com/InstagramEnglish  شوید.

باید اشاره کنیم که سایت فیسبوک در کشور ما فیلتر است و باید با فیلتر شکن وارد شوید.

سپس در بخش Message   مشکل خود را به زبان انگلیسی تایپ و ارسال کنید، مشاوران گروه الورایانه کمک در این ضمینه می توانند به شما کمک کنند تا زودتر به نتیجه برسید.

 

۴.از طریق حساب توییتر اینستاگرام:

توییتر نیز یکی دیگر از شبکه های اجتماعی پرطرف دار در دنیاست که البته این شبکه اجتماعی نیز در ایران فیلتر است و جهت وارد شدن به آن باید از وی پی ان استفاده کنید.

اینستاگرام نیز در این شبکه اجتماعی فعال است و اکانت خود را دارد.

جهت ارسال پیام از طریق توییتر به پشتیبانی اینستاگرام ابتدا وارد توییتر شوید و آدرس @instagram  را در کادر جستجو سرچ کنید.

سپس گزینه direct message  را زده و پیام خود را به زبان انگلیسی ارسال کنید.

۵.استفاده از تلفن تماس:

و آخرین راه تماس با پشتیبانی اینستاگرام تماس تلفنی است که ما به شخصه این راه را، پیشنهاد نمیکنیم زیرا هزینه تماس شما تعرفه بین المللی به خود می گیرد و هزینه تلفن شما زیاد می شود و دلیل دیگر این است که شما هنگام وصل شدن به اپراتور اینستاگرام که با توجه به حجم تماس ها باید بسیار منتظر وصل شدن باشید، میبایست به زبان انگلیسی مشکل خود را مطرح کنید که برای بسیاری امکان صحبت به زبان انگلیسی وجود ندارد و پاسخی دریافت نخواهند کرد .

ولی ما شماره پشتیبانی اینستاگرام را برای شما میگذاریم تا اگر قصد تماس داشتید به مشکل بر نخورید.

شماره تماس پشتیبانی اینستاگرام ۴۸۰۰-۵۴۳-۶۵۰

سوالات متداول:

 

آیا امکان تماس با پشتیبانی اینستاگرام از ایران وجود دارد؟

با توجه به شرایط ایران، تماس با پشتیبانی اینستاگرام در ایران بسیار دشوار می باشد.اما مرکز الورایانه کمک با توجه به ارتباطی که با اینستاگرام دارد این امر را میسر کرده است.

آیا می توان برای برگرداندن پیچ اینستاگرام مسدود شده به دلیل محدودیت سنی زیر ۱۳ سال با پشتیبانی تماس گرفت؟

بله، شما باید برای احراز هویت و ارسال مدارک جهت برگرداندن پیچ اینستاگرام خود، حتما با پشتیبانی اینستاگرام تماس گرفته و مدارک خود را ارسال کنید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.